Etkili Dualar Dua Sitesi

Zina Haram ve Hırsızlıktan Korunmak için Dua

2.821
Zina Haram ve Hırsızlıktan Korunmak için Dua

Zina Haram ve Hırsızlıktan Korunmak için Dua

ZİNA İŞLELEYEN, HARAM ŞEYLERE DALAN. HER TÜRLÜ KÖTÜ FİİLLERDEN KORUMAK İÇİN 


1001 defa ihlas suresi.
313 defa ayetel kürsi,
1000 defa salatü müncine

1. Salât-ı Münciye 

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَعَلَى آلِ سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ صَلاَةً تُنْجِينَا بِهَا مِنْ جَمِيعِ اْلاَحْوَالِ وَاْلآفَاتِ وَتَقْضِى لَنَا بِهَا جَمِيعَ الْحَاجَاتِ وَتُطَهِّرُنَا بِهَا مِنْ جَمِيعِ السَّيِّئَاتِ وَتَرْفَعُنَا بِهَا عِنْدَكَ اَعْلَى الدَّرَجَاتِ وَتُبَلِّغُنَا بِهَا اَقْصَى الْغَايَاتِ مِنْ جَمِيعِ الْخَيْرَاتِ فِى الْحَيَاتِ وَبَعْدَ الْمَمَاتِ اِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَىْءٍ قَدِيرٌ

“Allâahümme salli alâa seyyidinâa Muhammedin ve alâa âali seyyidinâa Muhammedin salâaten tünciinâa bihâa min cemî’il-ehvâali ve’l âafâat. Ve takdıy lenâa bihâa cemî’alhaacâat ve tütahhirunâa bihâa min cemî’is-seyyi’âat ve terfeunâa bihâa indeke a’led-derecâat ve tübelligunâa bihâa aksa’l gaayâati min cemî’il-hayrâti fi’l-hayâati ve ba’del-memâat. Inneke alâa külli sey’in kadiyr.”

Mânâsı: 

“Allâh’ım, Efendimiz Muhammed’e ve ehl-i beytine bizi bütün korku ve âfetlerden kurtaracağın, bütün ihtiyaçlarımızı göndereceğin, bütün günahlarımızdan temizleyeceğin, nezdindeki derecelerin en yücesine yükselteceğin, hayatta ve ölümden sonra bütün hayırların nihâyetine ulaştıracağın şekilde râhmet eyle. Muhakkak sen her şeye kaadirsin.”

KİMSENİN GÖMLEĞİNE OKUNUR!,SONRA O KİMSEYE GİYDİRİLİR. BÖYLECE ALLAH CC O KİMSENİN DURUMUNU DÜZELTİR,AHLAKINI GÜZELLEŞTİRİR.

Tecrübe edilmiş ve denenmiş bir duadır!.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.