Etkili Dualar Dua Sitesi

Eşin Evine Bağlanması için Okunacak Dualar

3.882
Eşin Evine Bağlanması için Okunacak Dualar

Eşinden ve eşinin başkalarıya ilişkisinden rahatsız olan kimse aşagıdaki formülleri 21 gün uygularsa . Allah’ın izni ile eşini geri kazanacakdır.Bu işe başlarken önce Allah Rızası için abdest alıp,sonrada niyet edilmelidir.Ancak Allah rızası için namaz da kılınırsa yapılan işlemin daha kısa sürede ve daha çabuk etkisi görülür.

Yapılacak işlemlere başlaman önce, şöyle dua edilmeli.

Allahümme elki muhabbeti(filan bin veya binti falan veya fülane )ve ağlik kalbi aleyha acilen ve sür’aten”Duanın türkçesi de yapılabilir.Anne adıyla birlikde arası yapılacak kimselerin isimleri zikredilir.

Türkçesi şöyledir.

“Allah’ım acilen ve süratle(Mesela:Ayşe kızı Fatma ile Emine oğlu Ali’nin filane kızı falane ile falane oğlu filanı)birbirlerine sevdir ve kalplerini bağla” Bir yiyeceğe  yada suyua  yada tatlı bir şeye41 defa”Tebbet” suresi okuyup üflenir ve eşini kendisne bağlamak niyetiyle okunursa. İnşaallah faydası olur.Bir mikdar  suya yada tatlı bir şeye51 yasin okuma.

Bir kimse sevdiği birinin veya eşinin muhabbeti için 51 defa Yasin suresinin  son sayfasındaki“Ve darabe lena ve nesiye halkah.kale men yuhyi’l -izame  ve hiye ramim.”ayetini okuyup  dua ederse ,Allah’ın izini ile o kimsenin muhabbeti artar.Sabrı kararı kalmaz ve evine döner.Eşine ve çocuklarına bağlanır.

Sevgiyi artırmak için: yedi tane kesme şekere “Yasin” suresinin son iki ayeti olan“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi tedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”ayetini okuyup istediği kimseye yedirirse muhabbeti artabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.