Etkili Dualar Dua Sitesi

Cesaret için Okunacak Dualar

2.624
Cesaret için Okunacak Dualar

178 defa Ayetel Kürsi’yi okuduktan sonra 1 kez aşağıdaki duayı okuyan kişiye kuvvetli cesaret gelir, aleyhine olan işleri lehine döner..Tecrübe edilmiş kuvvetli bir duadır..

Okuma günü saati yok, ama perşembeyi cumaya bağlayan gece okumanızı öneririm..

Bismillahirramanirrahim

Allahümme aminün min külli şey’in haifün fe biemnike min külli şey’in ve havfi külli şey’in minke amini mimma ehafü ve ahzeru inneke ala külli şey’in kadir.

Ya settaru’stürni !

Ya settaru’stürni !

Ya settaru stürni!

bi setrikellezi seterte bihi ala zalike fela aynün terake vela yedün tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya erhamerrahimin.

Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla .

“Ya rabbi! Sen herşeyden emin ve salimsin.her şey senden korkmak halindedir.her şeyden salim ve amin olmanın vesilesiyle ve her şeyin senden korkması vesilesiyle beni,korktuğum ve korunduğum her şeyden emin ve salim kıl.Gerçekte sen korktuğum ve korunduğum her şeyden emin ve salim kıl.Gerçekte sen,her şey üzerine kadirsin. Ey settar olan Allah’ım,beni setret! ey settar olan allah’ım,beni setret! Ey settar olan Allah’ım,beni setret! zatın görünmesini onunla engellediğin engelle beni ört, bundan böyle gözler seni görmez, eller sana ulaşmaz.Efendimiz Muhammed(s.a.v.)’in al’inin ve ashabının üzerine rahmetin sebebiyle rahmetler ve eminlikler yağdır. Ey Rahmet edicilerin en merhametlisi olan Allah’ım!”

Kaynak : Surelerin ve Duaların Fazileti-M.İsmail Fındıklı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.