Etkili Dualar Dua Sitesi

Rüyada Meleklerden Bilgi Almak için Dua

16.583
Rüyada Meleklerden Bilgi Almak için Dua
Mülk Suresi 14. Ayet

Mülk Suresi 14. Ayet

Rüyanızda Meleklerden Bilgi Almak Rüyanızda istediğinizi görmek için basit bir yöntem veriyorum.

Abdestinizi alarak yatıyorsunuz.Uyumadan önce; “Ela yalemu men halak ve Hüvellatiyfül Habir
ayetinini okuyorsunuz ve “Ey bu ismin hizmetlisi melek bana (bilmek ve öğrenmek istediğiniz şeyi şeyi söyleyip) hakkında bilgi ver” deyip yine aynı ayeti tekrar ede ede uyuyorsunuz.

Ancak dikkat edilmesi gereken şey abdestli olmak aksi takdirde rahmani olmayanlar gelip korkutuyor.Birde bu işi korkmadan yapmak lazım.

(Mülk Suresi 14. Ayet: Bilmez mi O yaratan ki, O herşeyi inceden inceye bilen, her şeyden haberdar olandır’alıntıdır)

Rüyada istediğini Görmek için dua. Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne ise onu rüyanızda göreceğinize inanmalısınız sonrasında göreceksiniz.

Değerli ziyaretçi kardeşlerimiz, eğer bir hacetin muradın, dileğiniz varsa ve rüyada bunu görmek istiyorsanız size bunun için bir adap ve dua sunuyoruz.

Bu alt kısımda yazdığım ayet ve okunuşu mülk suresi 14. ayettir. Mülk suresi okuyana ahirette şefaat eden bir sure-i şeriftir. Mülk suresinin fazileti paylaşmakla bitmez, mülk suresi kabirde dahi insanı yalnız bırakmaz ahirette kişiye Şahadet eder. Her gün virt edinip okuyan bu sureyi kısa zamanda dünyevi işleri hayra, bolluğa, kazanca, sıkıntıları feraha döner.

Rüya kısmında nasıl mülk suresinden istifade edilir ve rüyada istediğinizi görmeniz nasıl sağlanır, anlatalım. Aşağıdaki ayeti Arapça olarak bir kağıda yazın gece yatmadan önce güzelce namaz abdesti alın, sonra hemen ardından gusül abdesti, boy abdesti yani alın, sonra hemen banyodan çıkarken yine namaz abdesti alın ve abdestli şekilde yatarken, rüyada görmek istediğini görmek istiyorsan bunun için niyet edin, ve Mülk suresi 14. ayeti yazıp başının altına koy ve neyi görmek istiyorsan niyetini gönlünden geçir sonra 7 defa bu ayeti oku.

Rüyada istediğini görmek için uygulanan bu manevi talimat ile Göreceksin mutlaka arzu ettiğin şeyi rüyanda kesin göreceksin. Önemli not; Mümkünse Abdestli olarak yapman daha hayırlıdır. İlk gecede görürsün oldu ki göremedin umudunu kaybetme Allah gönlünü kalbini sınamıştır, ümidini kaybetmeden tekrar devam edeceksin, 7 geceye kadar bu adabı sürdür ve aynı şekilde her gece gusül almadan da devam edebilirsin amele ilk başlamadan önce bunun yapılması bir kez yeterlidir diğerlerinde namaz abdesti almanız kafi olacaktır. Diyelim ki ilk gece görmediniz ayeti yeniden yazmanıza gerek yok yastığınızın altında kalsın. Ameli bozmadan inanarak devam ederseniz mülk suresi 14. Ayetinin koruyucusu olan meleği de görebilirsiniz.

Rüyada istediğini görmek için dua; Elâ ya’lemu men halak(halaka), ve huvel latîful habîr(habîru).

Mülk Suresini Okumak için TIKLAYINIZ

Etiketler:

Yorumlar
  1. Rüzgar dedi ki:

    Peki hayiz iken uygulana bilirmi

  2. Alihuseyn dedi ki:

    Merheba kardeşim. Benim sıkıntılarım var. Sıkıntılarımın bitmesi için bana bir dua yaza bilirmisiniz?Allah rızası için bana yardım edin. Çok zor durumdayım canım kardeşim.