Etkili Dualar Dua Sitesi

MALİKEL-MÜLK Esmasının Faydaları ve Sırrı

18.186
MALİKEL-MÜLK Esmasının Faydaları ve Sırrı

MALİKEL-MÜLK Esmasının Faydaları ve Sırrı

MALİKEL-MÜLK Esmasının Faydaları ve Sırrı

MALİKEL-MÜLK Esmasının Faydaları ve Sırrı

MALİKEL-MÜLK ESMASI : Mülkün ebedi ve tek sahibi.Mülkinde dilediği gibi tasarruf eden,dilediğini öldüren,dilediğini yaşatan,dilediği gibi var eden,dilediğini yok eden; iradesine hiç bir şeyin ve hiç bir kimsenin müdahalesi söz konusu olmayan.

MALİKEL-MÜLK Esmasının Ebced Değeri ve Zikir Saati : YA MALİKEL-MÜLK isminin zikri(212) adettir. Zikir saatiUtarit; zikir günü Çarşamba’dır.

MALİKEL-MÜLK Esmasının Özellikleri ve Bazı Faydaları:

EL-MALİKEL-MÜLK isminin zikrine,belirtilen miktarda devam eden kimse karada,denizde ve havada her türlü kaza,bela ve felaketlerden korunur.
Büyük yetki sahiplerinin, bu ismin zikrine devam etmeleri,saltanatlarının devamı için gereklidir.Böyle yaptıkları takdirde başarılı olabilirler.
“Melik” aynı zamanda sultan,padişah,hükümdarlar vs. gibi anlamlarına geldiği için, bu ismin zikrine devam edenler,kendilerinde başkalarınında hissettiği büyük bir güç hissedip nüfuz temin ederler saygınlık kazanırlar.

Bu ismin zikrine devam edenlerin içi ve dışı sağlık ve güzelliklere kavuşur.
Tenha bir yere tertemiz bir abdest alarak çekilip (14641) defa “YA MELİK” ismiyle zikredip arkasından samimi bir şekilde Allah Teala’ya dua eden kimsenin, yüce Allah , istek ve ihtiyaçlarını karşılar,sıkıntılarını giderir.

Özellikle dünyevi konulardan dolayı sıkıntı ve bunalımda olan ve başka da yapacak bir şeyi olmayan kimseler, akşam namazına 45 dakika kala yani tam keharet vakti girdiğinde (100) defa “Melik-i Muktedirsin Allahım! Bana yardım et ” diye dua ederse ve isteğini de Allah’a bildirirse sıkıntısı gider ve rahat ve huzura kavuşur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.