Etkili Dualar Dua Sitesi

19′ lu Hacet Duası(özel ve çok makbul bir dua )

6.198
19′ lu Hacet Duası(özel ve çok makbul bir dua )

Başı dertte, sıkıntıda olan, büyük bir problemi olan, herhangi bir düşmanından kurtulmak isteyen, selamate çıkmak isteyen yada başka talepleri olanlar için son derece tesirli bir dua formülüdür.

Bu duayı tatbik eden pek çok kişi 19 güne varmadan arzularına nail olmuşlardır. yalnız şunu kesinlikle ifade edeyim ki haksız yere yada başkasına zulüm için, başkasına kötülük amaçlı olarak bu formül tatbk edlirse bunu yapanın asla başı dertten, beladan kurtulmaz. ettiği dua kendine döner. Şimdi dua şeklini ve duayı yazalım. önce şu altı Allah ismini ezberleyelim.

FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDUSUN”beş vakit namazın farzının arkasından, önce 10 defa “ALLAHUEKBER”dedikten sonra bu Allah’ın altı ismi“FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDUSUN”” her defasında “Bismillahirrahmanirrahıym”diyerek 19 defa okuyacaksınız. 19 günden sonra, herhangi bir değişiklik olmaz , sıkıntınızdan kurtulamamış yada dileğiniz olmamışsa, bu defa 19 harfli altı isimden sonra ilaveten“seyec’alullahu ba’de usrin yusra” manası;(Allah her güçlüğün arkasından bir kolylık verir.) yani 19 gün, her namazın farzından sonra 10 defa “ALLAHUEKBER” arkasından herdefasında besmele olmak şartıyla“FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDÜSUN, SEYEC’ALULLAHU BA’DE USRİN YUSRA” okuncaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.