Etkili Dualar Dua Sitesi

Surhubad Duası ve Faydaları

dua

dua

Öncelikle Surhubad Duasının faydalarından bahsedelim;


Sürhubad duası genel kapsamlı bir duadır. Sabah namazından önce okunması tavsiye edilir.
Özellikle, kaçıp giden eşler ve sevgililer için okunan çevirgel duasından sonra okunmasında
büyük fayda vardır. Aynı zamanda düşük yapan kadınlar Surhubad Duasını okumaya devam ederlerse bir daha düşük yapmazlar.

Surhubad Duası:
Bismillahirrahmanirrahim
Bismillahil ‘ azimi ve billahilkerimüskün ya sürhubad.
Ve Bihakki Adem safiyullah hürmeti için üskün ya sürhubad. Ve bihakkı nuh neciyullah hürmett için üskün uhruc ya bihakki şit nebiyullah hürmet için üskün uhruç ya sürhubad. ve bihakki Tevrati Musa aleyhisselam Hürmeti için üskün ya sürhubad.
Ve bihakki İncili İsa aleyhisselam hürmeti için üskün ya sürhubad . Ve bihakki Fürkanı Muhammed Mustafa Aleyhissel uhruç ya sürhubad. ve bihakki yüzyirmidörtbin Peygamberler hürmeti hakkı için üskün ya sürhubad.
Üçyüz onüçmürseller ve peygamberler hürmeti hakkiçin uhruç ya sürhubad. ve cebrail ve mikail ve israfil ve azrail hürmeti hakkiçin üskün ya sürhub kalem onsekizbin alem hürmeti hakkı için uhruç ya sürhubad.ve sekiz uçmak ve yedi tamu Aleyhisselam hürmeti için sürhubad. Ve arş ve kürsi ve levh ve sürhubad. Veam ad.hürmeti hakkı için uhruç ya sürhubad.
Ay gün ve yagmur ve kar hürmeti hakkiçin üskün yasürhubad. Ve medinede yatan evliyalar ve gaziler ve şehitler hürmeti hakkiçin üskün uhruc yasürhubad.Beytül ‘ mamur ve beytül ‘ mukaddes hürmeti hakkiçin üskun ya sürhubad.
Ahir zaman Peygamberi Muhammed Mustafa ‘nın Kur’an Nuri hürmeti Hakkiçin uhruç ya sürhubad. Billahil’azimi hakkiçin uhruç ya sürhubad.Felekin Hasenatin felekin hasemetin şerberasiyyen serberasiyyen şerberasiyyen behhuzeten behhuzeten behhuzeten mülhakan mülhakan mülhakan ve lutfen ve lutfen ve lutfen bihi bihi bini üskün üskün üskün ya sürhubad Hazini kelemüllah hürmeti hakkiçin uhruç ya sürhubad.
Ve altı bin altı yüz altmış altı ayet hakkiçin üskün ya sürhubad.üçyüz altmış altı arşı azime
kelamüllah hürmeti hakkiçin üskün ya sürhubad. Sel isen üskün ya sürhubad . Ve Muhammed
Mustafa sallalahü aleyhi vesselem perilerinden ise uhruç ya sürhubad. Ve Seyyid Ahmedkebir
perilerinden isen uhruç ya sürhubad.
Ve süleyman Peygamber perilerinden isen uhruç ya sürhubad. Kaf dagı devleri perilerinden isen uhruç ya sürhubad .
Pınar başında ve ayagında ve agaçlar dibinde ve sular kenarında ve yol caddesinde ve degirmen yerinde ve bu dünyada olan devlerinden ve perilerinden isen üskün uhruç ya sürhubad .
Ve taliye ile gelip koşanlardan isen uhruç ya sürhubad. Baş agrısında isen üskün ya sürhubad.esrgolardain gelen ferştelerden isen uhruç ya sürhubad .
Ve bel agrısında isen uhruç ya sürhubad. Ve bilmedigim marazlardan isen uhruç ya sürhubad.
Ve cümle melik sadatın malzemesini tutsun. Bunun senin ve cümle alem halkının günahı senın üzerine olsun. Bunu komazsan vaz gelmezsen merdutlerden olasın. eger bir dahi vazgel uyruk incitmeyesin .
Eger bir dahi tutarsın yetmişiki milletin ahi seni bitürsün üskün uhruc ya Sürhubad.

Exit mobile version